O blogu

Witaj na moim blogu! Mam na imię Ania i jestem mamą Mai.

Tematyką BLW zainteresowałam się, gdy moja córeczka zbliżała się do wieku 5 miesięcy i trzeba było powoli decydować kiedy i w jaki sposób zacząć rozszerzać dietę. Od czasu pierwszych prób z BLW praktycznie nie ma dnia, w którym nie pichcę czegoś dla malucha (lub ewentualnie mąż ) :-). A jeśli nie pichcę to obmyślam nowe przepisy i potrawy.

Zawsze marzyłam o uruchomieniu kulinarnego bloga, ale odkładałam to na bliżej niezidentyfikowane "później". Przy BLW nadarzyła się okazja, by wreszcie to marzenie spełnić (choć czasu mam jeszcze mniej niż kiedyś).

Blog kieruję do wszystkich tych, którzy szukają prostych, smacznych i zdrowych posiłków, zarówno dla niemowlaków, nieco starszych dzieci, jak i... dorosłych. Tak tak, sama często mam ochotę podjadać to, co zostało przygotowane dla malucha :-)

Przepisy i blog są inspirowane metodą BLW - osobiście preferuję samodzielność dziecka, ale nie jestem ortodoksyjna, jeśli chodzi o nie karmienie łyżeczką ;-) Nie widzę nic złego w łączeniu tych dwóch metod. 

Mam nadzieję, że znajdziecie tu pomysły i inspiracje dla Waszej kuchni, nie tylko tej "bobo".

Zapraszam do lektury bloga, wypróbowywania przepisów oraz dzielenia się swoimi opiniami :-)